Andrzejuk Artur Andrzejuk Izabella Antoniewicz, Agata Tomaszewska-Antoniewicz

Agata Tomaszewska-Antoniewicz

Urodzona 26 X 1971 r. Wielu osobom znana jako siostra o. Maćka SJ, Oli, Grzesia. Absolwentka wydziału filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Tłumacz przysięgły języka francuskiego. Mąż Dariusz, dzieci Staś i Jaś.
Po pracy na etat we francuskich firmach medialno-wydawniczych (Hachette, Extrapole) prowadzi własną firmę tłumaczeniową. Opublikowane tłumaczenia: Encyklopedie obrazkowe dla dzieci: "Kosmos", "Sport", "Zwierzęta", Włodzimierz Czacki "Rzym i Polska", Nicolas Giffard - Szachy - lekcje z mistrzem.
Hobby: książka, podróże (kraje romańskie,) szachy, sadzonki roślin egzotycznych, tłumaczenia.