Babiak, Szczepanek Babiak Anna Anna Bąkowska Mateusz Bąkowski Biłozór Renata Błaszczyk Anna Błaszczyk Witold Brykalska Małgorzata Małgorzata Bryksa-Godzisz Dagmara Brzeziecka

Anna Bąkowska

Urodzona 30 października 1979 r.
W Komorowie zamieszkałam w 2000 roku.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie Filii w Białymstoku oraz Podyplomowych Studiów w zakresie gry na flecie na tej samej uczelni. Jako solistka i kameralistka występowałam z Operą i Filharmonią Podlaską, Łomżyńską Orkiestrą Kameralną, Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze oraz Zespołem Tańca Ludowego Pruszkowiacy. Uczestniczyłam też w licznych kursach mistrzowskich.
W roku 2005 ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Współpracowałam z Kurierem Południowym - gazetą gmin podwarszawskich - jako redaktor prowadzący wydania grodzisko-pruszkowskiego. Publikowałam w czasopiśmie Twoja Muza, a od 2007 roku jestem redaktorem strony internetowej gminy Michałowice. W tym roku trafiłam do Magazynu Parafialnego.
W 2010 r. ukończyłam Instytut Szkolenia Organistów przy Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie.
Od 2004 r. prowadzę klasę fletu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Żyrardowie. Moi uczniowie to zarówno dzieci sześcioletnie, jak i studenci.
Moje życie wypełnia muzyka, głównie klasyczna, ale uwielbiam też czytanie książek i haft krzyżykowy.