Imienińska Urszula Irmiński Wojciech

Urszula Imienińska

W swojej dziennikarskiej karierze pisałam drobne informacje z działu miejskiego i duże reportaże Kierowałam małymi zespołami i dużymi redakcjami. Dziś spełniam się w roli matki trójki dzieci, żony, babci dwojga wnucząt i jako wolontariusz w Hospicjum w warszawskim Caritasie. Praca tam to dla mnie żywe doświadczenie wiary. Moją pasją są podróże, które czasami opisuję w naszym Magazynie. Odważyłam się pójść do Composteli, do grobu świętego Jakuba, piechotą 300 km z Porto do Santiago. Marzę żeby przejść tę Drogę jeszcze raz. Uczyłam studentów zawodu dziennikarza, a sama uczę się całe życie odkrywać Boga w drugim człowieku. I ciągle mam na biurku nagraną kolejną ciekawą rozmowę, która czeka na opowiedzenie Czytelnikom Magazynu Parafialnego.

Moje ulubione zdanie jest z księgi Przysłów:"Nie bądź mądrym we własnych oczach. Boga się bój (...) a On twe ścieżki wyrówna".