Fotoreporterzy Magazynu Parafialnego

Krzysztof Rodak Bartosz Duczmal Katarzyna Nowosielska Maciej Lis Józef Łukaszewski

Maciej Lis

urodzony 20.VII.1977 r. w Bolesławcu Śląskim.
Moi Rodzice pojechali na wakacje do dziadków od strony Mamy i wtedy właśnie przyszła pora mojego pojawienia się na świecie. Tam też od razu zostałem ochrzczony.
Szkołę Podstawową skończyłem w Jutrosinie k.Rawicza.
W sierpniu 1986 roku rodzice zamieszkali w Komorowie i oczywiście ja też wraz z nimi. Obecnie z braćmi i rodzicami prowadzę "rodzinny biznes" i kończę studia na wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem na etapie pisania pracy magisterskiej "O architekturze budynku Biblioteki Narodowej w Warszawie".
Dwa lata temu kupiłem sobie aparat i zacząłem fotografować, również dla "Magazynu". To duża radość wiedzieć, że nasze hobby służy innym.
W wolnych chwilach, których nie mam wiele, zajmuję się jeszcze pszczelarstwem, dlatego na wizyty w stajni i jazdę konną zostaje go niewiele.