Nastańska Renata Nowosielska Katarzyna

Renata Nastańska

Jestem absolwentką Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Ukończyłam również Podyplomowe Studia Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UKSW. Obecnie uczę religii w Komorowskim Gimnazjum i pełnię funkcję opiekuna Młodzieżowego Koła Dziennikarskiego im. bł. Edmunda Bojanowskiego. Prywatnie jestem wiecznie zabieganą mamą trójki dzieci. W wolnych chwilach lubię czytać książki i oglądać dobre filmy. Lubię teatr, kiedyś sama występowałam w grupie pantomimy Klaretyńskiej Wspólnoty Ewangelizacyjnej "Poślij Mnie". Mam nadzieję, że nasze Młodzieżowe Koło Dziennikarskie będzie tylko początkiem drogi dla wielu przyszłych dziennikarzy, którzy w przyszłości będą przenikać wszędzie tam, gdzie potrzeba bronić wartości chrześcijańskich i godności człowieka.

Artykuły zamieszczone na stronie: