Pająk Natalia Perdzyński, ks. kan. Andrzej Pietrukiewicz Paulina Pilich Andrzej Pilich, Dorota Dziekiewicz-Pilich Pilich, Lidia Kulczyńska-Pilich Podbielska Sylwia Połowicz, Julia Poręba Teresa

Ks. prałat Andrzej Perdzyński

ks. kan. Andrzej Perdzyński

Ks. kanonik Andrzej Perdzyński - proboszcz parafii.
Ur. 10 sierpnia 1952 r w Kielcach, sakrament kapłaństwa otrzymał 5 czerwca 1977 r. z rąk ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Pracował jako wikariusz w parafiach: Jeruzal Skierniewicki, Piaseczno, Warszawa - par. Najczystszego Serca Maryi na Grochowie, par. Św. Andrzeja Apostoła na Mirowie, par. Św. Augustyna na Muranowie, par Karola Boromeusza na Powązkach, par. Bogurodzicy Maryi na Jelonkach. Od 1996 r. proboszcz Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Od 2004 kustosz sanktuarium w Komorowie. W 2006 roku wicedziekan dekanatu pruszkowskiego. Dnia 3 grudnia 2007 przez ks. abp Kazimierza Nycza metropolity warszawskiego powołany do godności Dziekana Pruszkowskiego.

Projekt / Administracja (LKP), Greyworm & Majka. Wszystkie prawa zastrzeżone.