Sabała Maciej Seretny Marek ks. Bartosz Skawiński Skupiński Lech Słodkowska dh. Marta Stasiak Mirosława Szklarski Michał Szkodziński Michał Sztyk Wojciech Szymański, ks. Andrzej

Maciej Sabała

Maciej Sabała - Szef Działu Młodzieżowego

Ur. w 1988 r. w Warszawie. Od lutego 2011 roku pracuje jako księgowy w Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie, na co dzień wspierającej osoby bezdomne.
W parafii od najmłodszych lat ministrant, a od 10 lat jestem lektorem. Wspieram prowadzenie młodszych ministrantów, a także zaangażowany jestem w różne akcje i wydarzenia parafialne w tym działanie służby liturgicznej i młodzieży m.in. wyjazdy, integracje, spotkania itd. Od 2010 roku związany z Magazynem Parafialnym poprzez pisanie artykułów, a od września 2016 roku dołączyłem do Redakcji jako szef Działu Młodzieżowego.

Artykuły zamieszczone na stronie: