Sabała Maciej Seretny Marek ks. Bartosz Skawiński Skupiński Lech Słodkowska dh. Marta Stasiak Mirosława Szklarski Michał Szkodziński Michał Sztyk Wojciech Szymański, ks. Andrzej

Mirosława Stasiak

Urodzona 15 IV 1947 w Toruniu. Studia w latach 1965-1970 na Wydziale Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH) zakończone dyplomem magistra ekonomiki handlu zagranicznego. Od ponad 35 lat związana z jedną firmą: Polimex-Cekop SA, obecnie po zmianie nazwy Polimex-Mostostal SA, gdzie przeszła wszystkie szczeble wtajemniczenia zawodowego od handlu urządzeniami, liniami technologicznymi po obiekty przemysłowe "pod klucz". Obecnie w branży energetycznej główny specjalista w zakresie obsługi ekonomiczno-prawnej przetargów międzynarodowych, których przedmiotem jest budowa lub modernizacja obiektów energetycznych często z wykorzystaniem środków unijnych. Mężatka, troje dorosłych dzieci i jedna wnuczka. Od 1988 roku mieszkanka Komorowa, ul. Zdzisława.
Zainteresowania: literatura, muzyka, teatr, turystyka.

Projekt / Administracja (LKP), Greyworm & Majka. Wszystkie prawa zastrzeżone.