Komorów na łamach MP

Komorów w "Dziennikach"
Marii Dąbrowskiej
Poznajemy KOMORÓW
Wojenny Komorów w relacji ŚWIADKA Komorów w Dziennikach Marii Dąbrowskiej Poznajemy KOMORÓW

Poznajemy KOMORÓW

Teraz wyruszmy na spacer po naszej miejscowości. Liczymy, że wirtualna podróż będzie pierwszym krokiem w stronę osobistego poznania Komorowa. Wycieczkę szczególnie polecamy mieszkańcom Warszawy. Po półgodzinnej nastrojowej podróży kolejką WKD znajdą się: latem - w oazie zieleni, zimą - na pieszych ścieżkach spacerowych lub leśnych szlakach wymarzonych do uprawiania narciarstwa biegowego. Komorów administacyjnie jest wsią składającą się z trzech równorzędnych "organizmów" o nazwach - Komorów: Granica, Osiedle, Wieś. Poniżej znajduje się alfabetyczny spis ulic. Oznaczone fotografiami posiadają szczegółowy opis wraz z fotografiami, mapą i informacja o patronach.

3   A   B    C-Ć    D    E-F    G   H   I-J   K    L-Ł    M   N   O   P   R    S-Ś    T   U-W    Z-Ź