O Magazynie Parafialnym

Nasze pismo     Historia MP     Rok Jubileuszowy- otwarcie     Rok Jubileuszowy- zamknięcie
Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny

O Magazynie Parafialnym

Magazyn Parafialny - to bogato ilustrowany periodyk wydawany od grudnia 1997 roku przez Parafię NMP w Komorowie (dekanat Pruszków, Archidiecezja Warszawska).
Założeniem programowym pisma jest szerzenie wartości chrześcijańskich, Słowa Bożego, skupienie społeczności lokalnej wokół Kościoła oraz towarzyszenie członkom wspólnoty w ich życiu codziennym.

Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny Magazyn Parafialny