Wieczory w Wieczerniku

Jak to się zaczęło    I     II     III     IV     V     VI     VII     VIII     IX     X     XII

Wieczory w Wieczerniku

Taką nazwę w listopadzie 2003 roku przyjęła grupa powstała z inicjatywy Lidii Kulczyńskiej-Pilich przy wsparciu proboszcza parafii ks. kan. Andrzeja Perdzyńskiego. Wieczory w Wieczerniku stworzyli ludzie skupieni wokół "Magazynu Parafialnego", ale, gdy jest potrzeba, pracuje nawet 100 osób. Ich nazwiska przewijają się w załączonych afiszach, programach i recenzjach. Celem grupy jest: włączenie świeckich w dzieło ewangelizacji oraz integracja wspólnoty. Wzmacnianie więzi sąsiedzkich i duchowych oraz praca na rzecz rozwoju kulturalnego Komorowa. Dlatego grupa nie importuje gotowych "produktów", ale z dnia na dzień, z roku na rok poszerza krąg aktywnych twórców kultury. W oparciu o oryginalne pomysły i na podstawie własnych scenariuszy powstają misteria. Towarzyszą im wystawy, spotkania z wybitnymi ludźmi kultury i legendami polskiej historii. "WwW" dysponują niezbędnym zapleczem technicznym, scenograficznym i wystawienniczym do prezentowania malarstwa, grafiki i eksponatów muzealnych.

Jak to się zaczęło

Adwentowe
Wigilijne
Obrazu